Nowe lokalizacje treningów już dostępne

Już dziś możesz rozpocząć treningi w komfortowych warunkach, blisko miejsca swojego zamieszkania. Dodatkowo, każdy klub z którym współpracuje honoruje karty multisport. W rejonie Wrocław Maślice mogę zaproponować Ci trening personalny w Fitness Academy Maślicka oraz Fitness Academy Szybowcowa.

Na czym polega trening personalny?

Trening personalny to indywidulane zajęcia ściśle dostosowane do Twoich potrzeb. Spersonalizowane podejście w trakcie zajęć pomaga osiągnąć zamierzony rezultat, w krótkim czasie. Trener skupiony jest wyłącznie na jednej osobie, w pełni dostosowując plan pracy do potrzeb podopiecznego.

Jest to idealne rozwiązanie dla osób które nieskutecznie próbowały redukować tkankę tłuszczową i modelować sylwetkę. Jest również jedynym słusznym rozwiązaniem w przypadku osób przewlekle chorych, czy wracających do sprawności po kontuzji, Trener personalny posiada kwalifikacje, aby prawidłowo dobrać plan treningowy.

W swojej ofercie posiadam:

  • Trening odchudzający – intensywny plan ćwiczeń siłowych oraz wydolnościowych zapewniający szybką utratę tkanki tłuszczowej z jednoczesną poprawą wydolności
  • Trening medyczny – stosowany w przypadku osób wracających do aktywności po operacjach, kontuzjach
  • Trening kobiet w ciąży – ćwiczenia zalecane kobietą które chcą pozostać aktywne w ciąży, Ćwiczenia dostosowane są do trymestru. Trening możliwy tylko w przypadku kobiet, nie posiadających przeciwskazań zdrowotnych.
  • Trening personalny osoby przewlekle chorej – indywidualne treningi prowadzę również z osobami leczącymi się przewlekle, Hashimoto, Reumatoidalne zapalenie stawów, Toczeń układowy, Zespół Sjogrena, Choroba Leśniowskiego Crohna.