PATRYCJA POZNAŃSKA

Rekomendacje

Agata Mydler

Treningi personalne z Patrycją to był dobry wybór. Profesjonalna, nie obiecuje gruszek na wierzbie. Jasno stawia sprawę: odpowiednia dieta i systematyczne treningi. Zaangażowana w swoją pracę, czuwa nad jakością wykonywania ćwiczeń.. Na bieżąco kontroluje postępy i modyfikuje trening tak, aby był jak najbardziej efektywny. Jest osobą bardzo pozytywną i uśmiechniętą. Jej : „dasz radę” dodaje mocy kiedy myślę, że czegoś nie zrobię. 5 tygodni treningu i efekty widoczne: utrata wagi i kilku centymetrów w rożnych miejscach. Co za tym idzie.. super samopoczucie i chęć do dalszej pracy nad sobą. Zdecydowanie polecam Patrycję, jest świetna w tym co robi.

Marta Szczygieł

Patrycja ma ogromną wiedzę na temat treningu i odżywiania, czuwa nad poprawną techniką wykonywania ćwiczeń, monitoruje cotygodniowe zmiany wagi i wymiarów. Treningi są urozmaicone, prowadzone w super atmosferze i dają widoczne efekty. Zdecydowanie polecam.

Piotr Szczecki

Nie jest to mój pierwszy kontakt z siłownią lecz pierwszy pod okiem Profesjonalisty. Na efekty dzięki treningowi personalnemu długo nie czekałem. Jest to bardzo wygodna forma treningu – nie myślisz o planie ćwiczeń, technika korygowana jest na bieżąco, motywacja i regularność poniekąd wymuszają się same. Wszystko w miłej i komfortowej atmosferze bez zbędnego napięcia i wojskowych okrzyków. Rzetelnie i rzeczowo. Zdecydowanie polecam treningi pod okiem Patrycji.

Marcelina Rotkiewicz

Patrycja jest idealnym trenerem personalnym, dobiera ćwiczenia do możliwości oraz umiejętności osoby ćwiczącej. Trening oparty jest nie tylko na ćwiczeniach kardio czy pracy z ciężarem, ale w razie potrzeby również wzbogacony o stretching, którego ja bardzo potrzebowałam aby móc przejść do kolejnych etapów ćwiczeń. Rozwój widoczny jest z treningu na trening. W pakiecie z trenerem „otrzymujemy” przesympatyczną osobę, z którą można porozmawiać na każdy temat, dzięki czemu trening mija szybko i przyjemnie. Zdecydowanie polecam.

Monika Kuleczka

Moja przygoda z treningiem personalnym rozpoczęła się w połowie kwietnia 2016. Wtedy podjęłam decyzję, że chcę zrobić coś dla siebie. Powodów było kilka – brak sił, energii, ciągłe zmęczenie i stres w pracy. Oczywiście wizja poprawy sylwetki również bardzo kusiła. Potrzebna była jeszcze osoba, która będzie mnie motywować do pracy nad sobą. I tak poznałam Patrycję Poznańską. Swoją przygodę z siłownią rozpoczęłam właśnie od treningów z nią. Od pierwszych zajęć motywowała mnie do działania i pomagała przezwyciężać samą siebie. Przekonała mnie również do tego, że warto jeść śniadanie jeszcze przed wyjściem z domu. Często słyszę od ludzi, że „ćwiczenia to pokuta za kulinarne grzeszki”. Myślę sobie wówczas, szczęściara ze mnie, bo dla mnie ćwiczenia to nagroda, a nie kara. Ta godzina zajęć to czas tylko i wyłącznie dla mnie! Świat zewnętrzny wtedy nie istnieje. Tyle ile dam w tym czasie z siebie tyle otrzymam, to w postaci pozytywnej energii, powera na resztę dnia czy też poprawy sylwetki. Według mnie „katowane się” ćwiczeniami tylko po to, aby spalić kilka kalorii nigdy nie przyniesie oczekiwanych rezultatów. Przede wszystkim dlatego, że będziemy o tym myśleć jak o karze. Dla mnie to przede wszystkim forma odstresowania, swojego rodzaju chwila wytchnienia od rzeczywistości. Oczywiście efekty w postaci poprawy kondycji, wytrzymałości czy sylwetki są. Jednak są jedynie „efektem ubocznym”. Bywają również chwile zwątpienia, lenistwa czy nastawienia „jak mi się nie chce”. Wtedy doceniam jeszcze bardziej niż zazwyczaj wspaniałych ludzi, którzy dzielą ze mną pasję do ćwiczeń. Jedną z takich osób jest właśnie Patrycja. Teraz nie wyobrażam już sobie tygodnia bez wizyty na siłowni, by naładować się energią na kolejne dni. I właśnie za to Ci Patrycja dziękuję.

Aleksandra Żurakowska

Podjęcie decyzji trenowania pod okiem Patrycji, było jedną z najlepszych w moim życiu! Patrycja ma ogromną wiedzę na temat odżywiania i treningu, dopasowuje je do moich potrzeb i oczekiwań. Kontroluje moje postępy i stawia następne wyzwania. Dzięki niej osiągam nieosiągalne. Widać, że to co robi jest jej pasją. Angażuje się w każdy trening, urozmaica ćwiczenia, ciągle motywuje! Polecam z całego serca!

Iwona Dębowska

Treningi z Patrycją rozpoczęłam kilka tygodniu temu i obecnie jestem w trakcie ich trwania, jednak już na tym etapie mogę przyznać, że była to bardzo dobra decyzja, choć może efekty jeszcze nie są aż tak bardzo widoczne, to jestem przekonana, że regularne ćwiczenia w połączeniu z dietą w dłuższym terminie gwarantują oczekiwany rezultat. Ćwicząc z Patrycją zwróciłam uwagę na jej profesjonalizm, entuzjazm i indywidualne podejście. Program ćwiczeń jest dostosowany do moich możlwości, dotychczasowe treningi pozwoliły na zwiększenie mojej mobilności oraz na wykonywania coraz bardziej zaawansowanych ćwiczeń. Patrycja zwraca także uwagę na aspekty medyczne oraz na zdrowe odżywianie, ma dużą wiedzę w dziedzinie, którą się zajmuje i chętnie się nią dzieli. Widzę, że naprawdę chce mi pomóc i zmotywować do dalszej pracy. Efekty zależą jednak przede wszystkim ode mnie, ale dzięki współpracy z Patrycją wiem, że są one możliwe do zrealizowania i mam nadzieję, że za jakiś czas będę mogła napisać opinię, w której to potwierdzę. Dziękuję Patrycja za możliwość pracy z Tobą!