PATRYCJA POZNAŃSKA

Trening personalny

Trening personalny – gwarancją Twojego sukcesu

Korzystając z pomocy trenera personalnego otrzymasz kompleksową opiekę z zakresu planu żywienia, planu treningowego, motywacji oraz wsparcia w pełni dopasowanego do Twoich potrzeb. Jeśli wiele razy podejmowałeś próby regularnych treningów oraz przejścia na dietę, trening personalny pomoże Ci w utrzymaniu swoich postanowień. Ustalenie celu wraz z trenerem osobistym oraz pomiary i obserwacja postępów, nie pozwolą Ci tym razem zawrócić w połowie drogi. Niezależnie od tego czy zależy Ci na schudnięciu, polepszeniu kondycji czy osiągnięciu sportowej sylwetki treningi personalne, są zawsze skuteczne. Zadbaj o swoje zdrowie i zapisz się na trening personalny.

 

Umów się na trening personalny

PIERWSZE SPOTKANIE GRATIS!

Już teraz umów się na pierwszy darmowy trening, na którym chętnie odpowiem na Twoje wszystkie pytania.

Skontaktuj się teraz

Jak wygląda trening personalny?

Trening indywidualny odbywa się w formule 1:1, więc podczas jego trwania Twój trener osobisty cały czas czuwa nad poprawnością wykonywanych przez Ciebie ćwiczeń. Różnorodność wykorzystywanych metod treningowych, sprawia że treningi nie są monotonne, a dzięki obranemu na konsultacjach celowi cały plan jest ściśle dostosowany do Twoich potrzeb. Dzięki indywidualnej pracy oraz rozmowie, jako trener mam możliwość dokładnej analizy, wykrycia wad postawy czy problemów żywieniowych i niwelowania ich podczas treningów.

Dlaczego warto mieć trenera personalnego?

Dzięki w pełni kontrolowanym ćwiczeniom oraz  wprowadzeniu niezbędnych zmian w diecie, osiągniesz najlepsze efekty. Praca z trenerem personalnym pomoże Ci maksymalnie wykorzystać czas spędzony na siłowni. Dodatkowo, unikniesz ewentualnych kontuzji. Trening personalny oraz wsparcie trenera są niesamowitą motywacją dla osób które podejmowały wcześniej nieudane próby pracy nad sylwetką. Podczas treningów osobistych otrzymasz dawkę pozytywnej energii, spalisz spore ilości kalorii i spędzisz miło czas.

Współpraca z Trenerem Personalnym

Nie musisz  dopasowywać się do grafiku zajęć, to trener personalny dopasuję się do Twojego czasu wolnego. Wybór lokalizacji treningów również nie jest narzucony i możemy dopasować go do Twoich potrzeb.

 

Trening Personalny Wrocław

1# Pakiet Premium

Próbowałeś bezskutecznie wielu diet oraz różnych treningów? – Ten pakiet jest dla Ciebie! Ten pakiet nastawiony jest na metamorfozę Twojej sylwetki. Naszym celem jest zrzucenie większej ilości tkanki tłuszczowej, modelowanie sylwetki i co najważniejsze odzyskanie Twojego zdrowia i pewności siebie.

2# Pakiet Standard

W tym pakiecie proponuję Ci połączenie ćwiczeń siłowych oraz treningu kardio. Takie kompleksowe podejście w połączeniu z dietą którą otrzymasz w cenie pakietu, umożliwi nam budowanie sportowej sylwetki. Zapraszam Cię na trening personalny dzięki któremu wyrzeźbisz swój brzuch, wysmuklisz uda i ujędrnisz pośladki.

3# Pakiet Podstawowy

Proponuje Ci pakiet 10 treningów, w trakcie których będziemy pracować nad poprawą kondycji jak i mobilności. Jeśli zależy Ci na powrocie do formy sprzed lat albo po prostu chcesz dowiedzieć się jak poprawnie ćwiczyć, zrób pierwszy krok i zgłoś się na trening. Terminy i godziny treningów dostosujemy pod Twój wolny czas.

Zawalcz już dziś o sylwetkę o której zawsze marzyłaś!

Większość osób trafia do mnie po wielu nieudanych próbach zrzucenia zbędnych kilogramów. Praca z takimi osobami wymaga nie tylko dobrania odpowiedniego treningu ale przede wszystkim przywrócenia odpowiedniego tempa przemiany materii. Dłuższa współpraca daję nam możliwość na trwałą zmianę nawyków żywieniowych oraz stylu życia. Przekonaj się że trening może być nie tylko skuteczny ale również przyjemny. Nie szukaj wymówek – zadbaj o swoje zdrowie i wygląd już dziś!