PATRYCJA POZNAŃSKA

Trener Personalny

O mnie

Jeśli bezskutecznie próbujesz zrzucić zbędne kilogramy, a żadna z dotychczasowych diet nie była w Twoim przypadku wystarczająco skuteczna, powinieneś zgłosić się do trenera personalnego. Którego zadaniem będzie nie tylko skomponowanie specjalistycznej diety oraz treningu, ale przede wszystkim pomoc w eliminacji nieprawidłowych nawyków żywieniowych które utrudniają Ci walkę o idealną sylwetkę.

 

Umów się na trening personalny

PIERWSZE SPOTKANIE GRATIS!

Już teraz umów się na pierwszy darmowy trening, na którym chętnie odpowiem na Twoje wszystkie pytania.

Skontaktuj się teraz

Profesjonalne podejście do klienta

Jeśli bezskutecznie próbujesz zrzucić zbędne kilogramy, a żadna z dotychczasowych diet nie była w Twoim przypadku wystarczająco skuteczna, powinieneś zgłosić się do dobrego trenera personalnego. Trener osobisty ma za zadanie nie tylko skomponowanie specjalistycznej diety oraz dobrego treningu, ale przede wszystkim pomóc w eliminacji nieprawidłowych nawyków żywieniowych które utrudniają Ci walkę o idealną sylwetkę.

Przekonaj się sam

Jako trener personalny specjalizuję się w treningu siłowym, który czynnie uprawiam od kilku lat. W swojej pracy trenera personalnego działam kompleksowo, dbam nie tylko o poprawną technikę wykonywania ćwiczeń ale również o wprowadzenie w życie podopiecznych dobrych nawyków żywieniowych, tak aby spotkania z trenerem personalnym nie przynosiły jedynie krótkotrwałych efektów, a zachęcały do prowadzenia zdrowego stylu życia i przynosiły wymierne korzyści w perspektywie czasu.

Wybierz dobrego Trenera Personalnego

Trener Personalny Wrocław

Niezależnie od tego czy chcesz zrzucić zbędne kilogramy, czy zbudować sportową sylwetkę, ułożę dla Ciebie dobry plan treningowy ściśle dostosowany do Twojego celu. Pracując z dobrym trenerem personalnym unikniesz monotonnych ćwiczeń i godzin spędzonych na bieżni nie przynoszących efektów. Przekonaj się że dieta wcale nie musi być nudna i monotonna. Korzystając z usług trenera personalnego otrzymasz plan żywieniaskomponowany  według Twoich potrzeb, pożegnaj się raz na zawsze z głodówkami i posiłkami bez smaku. Zapisując się na trening personalny plan diety otrzymasz gratis.

1# Plan treningu

Największym plusem pracy z klientem w formie 1:1 jest możliwość przygotowania zestawu ćwiczeń, dostosowanego ściśle do jego potrzeb. Podczas kolejnych sesji treningowych mamy możliwość skupienia się na Twoich słabych punktach i eliminowania ich. W trakcie treningu trener personalny cały czas jest przy Tobie. W przeciwieństwie do zajęć grupowych, pracując z trenerem personalnym masz pewność, że poprawnie wykonujesz ćwiczenia, regularnie zwiększasz zakres powtórzeń oraz ciężar z którym ćwiczysz, co sprawia że osiągasz najlepsze efekty.

2# Dieta

Jestem przeciwniczką restrykcyjnych diet, głównie z tego powodu, że osoba która się takowej podejmuje szybko wraca do poprzednich nawyków. Plan żywieniowy który proponuje swoim klientom jest w pełni dostosowany do ich potrzeb. Dieta ma być przyjemnością, więc w głównej mierze opiera się na znalezieniu zdrowszych zamienników produktów, oraz zmianie sposobu przygotowania potraw. Dzięki takiemu działaniu zmniejszysz kaloryczność swoich posiłków, nie czując że jesteś na diecie.

3# Pomoc i Motywacja

Wsparcie trenera personalnego jest nieocenione jeśli masz tendencje do szybkiego zniechęcania się i cechuje Cię słomiany zapał. Trener personalny z odpowiednim nastawieniem dba o to aby klient nie tylko pojawił się na treningu, ale w trakcie jego trwania dał z siebie 100%. Ćwicząc pod okiem kwalifikowanego trenera personalnego masz pewność, że podejmiesz wysiłek o jaki byś się nawet nie podejrzewał, co przeniesie się na widoczną zmianę sylwetki.Zadbaj o siebie już dziś!

Oferta treningów personalnych – Wrocław

Zapraszam na pierwsze darmowe spotkanie we Wrocławiu! Zapisując się na konsultacje, nic nie tracisz. Przyjdź i sprawdź jak wygląda praca z trenerem personalnym. Treningi prowadzę na terenie Wrocławia, nie jestem związana z konkretną siłownią dlatego w kwestii lokalizacji pozostaje elastyczna i mogę dostosować się do Ciebie.

Umów się na trening personalny