PATRYCJA POZNAŃSKA

Trening dla kobiet

Oferta treningów personalnych dla kobiet

Trening personalny dla kobiet jest specyficzną formą pracy nad sylwetką, uwzględniającą plan ćwiczeń ukierunkowany na brzuch, nogi i pośladki. Trener personalny skupia szczególną uwagę na ćwiczeniach ujędrniających i wzmacniających poszczególne części ciała, aby nadać sylwetce szczupły i smukły wygląd. Biorąc pod uwagę różne typy kobiecej figury indywidualnie dopasowany plan treningowy może zdziałać cuda. Jeśli marzysz o wysmukleniu ud, ujędrnieniu i podniesieniu pośladków czy płaskim brzuchu, jako Twój trener personalny ułożę zestaw ćwiczeń, gwarantujący osiągnięcie celu.

W przeciwieństwie do zajęć grupowych, trening personalny umożliwia Ci regularny i widoczny progres. Natomiast osobisty trener cały czas czuwa nad poprawnością i dokładnością wykonywanych przez Ciebie ćwiczeń.

Powrót do formy po ciąży

Jeśli natomiast chcesz wrócić do formy po ciąży trening z osobistym instruktorem, nie tylko zapewni Ci bezpieczeństwo i uniknięcie kontuzji ale również motywację. Pamiętaj również, że nie musisz trzymać się sztywnego grafiku zajęć, ponieważ termin spotkania wybierasz sama!

PIERWSZE SPOTKANIE GRATIS!

Już teraz umów się na pierwszy darmowy trening, na którym chętnie odpowiem na Twoje wszystkie pytania.

Skontaktuj się teraz