PATRYCJA POZNAŃSKA
Trening na siłowni

Skuteczne Odchudzanie

Trening skierowany na utratę tkanki tłuszczowej

Celem większości klientów zgłaszających się do trenera personalnego jest utrata zbędnych kilogramów. W tym przypadku pierwsze tygodnie treningów poświęcamy na przygotowanie organizmu do zwiększonego wysiłku, oraz naukę poprawnego wykonywania ćwiczeń. Pierwsze tygodnie treningu personalnego są również znaczące dla wykrycia i niwelowania wad postawy, oraz zorientowania treningu na słabe partie ciała. W zależności od możliwości klienta dobieramy ćwiczenia polepszające wydolność organizmu, jak i mobilność ruchów.

Kolejną fazą treningów personalnych zorientowanych na odchudzanie, jest stopniowe dodawanie ćwiczeń angażujących większą ilość partii mięśniowych oraz  ćwiczeń typu kardio, znacznie przyspieszających spalanie zbędnych kilogramów.

PIERWSZE SPOTKANIE GRATIS!

Już teraz umów się na pierwszy darmowy trening, na którym chętnie odpowiem na Twoje wszystkie pytania.

Skontaktuj się teraz

Dieta w treningu personalnym

Każdy klient rozpoczynający treningi personalne w pakiecie otrzymuje indywidualnie skomponowaną dietę, która odpowiada dziennemu zapotrzebowaniu kalorycznemu z uwzględnieniem rodzaju treningu personalnego. Jadłospis skierowany jest przede wszystkim na preferencję klienta. Składniki oraz ilość posiłków dobieramy do Twoich potrzeb i możliwości. Jeśli nie masz czasu na przygotowanie regularnych posiłków wspólnie znajdziemy rozwiązanie, odpowiednie do Twojego trybu życia.

Skuteczny trening odchudzający

Chcesz zrzucić kilka kilogramów, poprawić swoją kondycję i wrócić do formy? Ułożę dostosowany do Twoich potrzeb trening na rzeźbę. Trening personalny w tym przypadku charakteryzuję się, wykorzystaniem Twojego potencjału podczas ćwiczeń siłowych, oraz urozmaicenie ich większą ilością ćwiczeń aerobowych. To wszystko po to abyś, szybciej i efektywniej zrzucał nadmiar tkanki tłuszczowej. Do specjalistycznie przygotowanego treningu otrzymasz również indywidualnie skomponowaną dietę, połączenie tych dwóch czynników zagwarantuję Ci osiągnięcie niesamowitych efektów.

Klucz do efektywnego odchudzania

Dieta w treningu personalnym jest bardzo istotnym elementem, dzięki odpowiedniej współpracy na tej płaszczyźnie efekty treningów pojawiają się bardzo szybko. Dodatkowo należy zaznaczyć że na co dzień zbilansowana dieta w przypadku treningu 2 razy w tygodniu, jest kluczem do sukcesu.

Pierwszy trening gratis

Zapraszam Cię na pierwsze darmowe spotkanie, na którym chętnie odpowiem na wszystkie Twoje pytania. Wykonamy również proste ćwiczenia aby sprawdzić Twoją kondycję, w ten sposób poznasz mnie i sposób w jaki pracuję.

Dieta w pakiecie

Pamiętaj że dieta to około 70% Twojego sukcesu. Z uwagi na fakt że chcemy uzyskać najlepsze efekty w najkrótszym czasie, indywidualnie skomponowany jadłospis dostajesz gratis.

Umów się na Trening Personalny już teraz!

 

Zamów Trening Personalny