PATRYCJA POZNAŃSKA
Patrycja Poznańska - Trenerka Personalna Wrocław

Trening w domu klienta

Trening personalny z dojazdem do domu

Trener Personalny z dojazdem do domu? Dlaczego nie! W odpowiedzi na wasze prośby wprowadzam do oferty możliwość przeprowadzenia TRENINGU U CIEBIE W DOMU.

Jest to oferta stworzona zarówno z myślą o bardzo intensywnie pracujących podopiecznych, jak i młodych mamach, które często nie mogą pozwolić sobie na wyjście na siłownię.

Zapraszam również do kontaktu osoby którym trudno przełamać się do ćwiczeń w grupie. Trening w domowym zaciszu pozwoli uniknąć Ci stresu, na początku przygody ze sportem i zapewni pełen komfort.

Trening personalny w domu pozwoli Ci zaoszczędzić czas

  • Nie musisz się o nic martwić
  • Nie potrzebujesz karnetu
  • Nie podpisujesz umowy członkowskiej
  • Sam decydujesz gdzie ćwiczysz!

Trening u Ciebie w domu możliwy jest na terenie całego Wrocławia

Sprzęt potrzebny do przeprowadzenia ćwiczeń przywiozę ze sobą. W pakiecie treningowym otrzymujesz regularne pomiary, które również wykonamy u Ciebie w domu.

Każdy trening jest ściśle dostosowany do Twoich potrzeb i ustalonych na początku współpracy celów.

Trening w domu – Odchudzanie

Trening personalny w domu może z powodzeniem być skierowany na utratę tkanki tłuszczowej. W takim przypadku w planie treningowym korzystamy zarówno z ćwiczeń siłowych jak i aerobowych. Nie martw się jeśli nie posiadasz w domu sprzętu do kardio, w takiej sytuacji oprócz treningów personalnych, wprowadzimy aktywność na świeżym powietrzu.

Trening w domu – Budowanie sportowej sylwetki

Jeśli Twoim celem w trakcie treningów z trenerem w domu jest zbudowanie masy mięśniowej, wtedy skupimy się na treningu z obciążeniem. Możesz liczyć również na pomoc w zakresie ułożenie diety na masę, oraz dostosowania suplementacji.

Trening w domu – powrót do formy po ciąży

Dobranie odpowiedniej aktywności fizycznej po ciąży, bardzo często wymaga konsultacji z wykwalifikowanym trenerem. W pierwszej kolejności powinnaś dostać zielone światło od ginekologa, następnie przed rozpoczęciem współpracy zalecam kontakt z fizjoterapeutą uroginekologicznym. Trening powinien być wprowadzany stopniowo, stawiamy na ćwiczenia rozciągające i wzmacniające. Domowy trening w tej sytuacji to perfekcyjne rozwiązanie.

Chcesz wiedzieć więcej?

Koniecznie przeczytaj mój artykuł o treningu z dojazdem do domu lub umów się na trening personalny w domu już teraz!

PIERWSZE SPOTKANIE GRATIS!

Już teraz umów się na pierwszy darmowy trening, na którym chętnie odpowiem na Twoje wszystkie pytania.

Skontaktuj się teraz