Trening personalny w domu

Trening personalny u Ciebie w domu to przede wszystkim oszczędność czasu. Nie musisz martwić się dojazdem do klubu fitness czy karnetem na siłownie. Nie musisz posiadać własnego sprzętu, wszystko czego potrzebujemy do treningu, przywiozę ze sobą. Jeśli posiadasz dostęp do osiedlowej prywatnej siłowni, również możemy z niej skorzystać.

Treningi w domu, gwarantują komfort, jeśli z jakiegoś powodu nie do końca czujesz się dobrze w klubie fitness, jest to rozwiązanie idealne dla Ciebie.

Jak wygląda trening w domu z trenerem personalnym?

Współpracę rozpoczynamy od pierwszego spotkania, na którym przeprowadzam dokładny wywiad, wykonujemy pomiary oraz rozmawiamy o celach treningowych. Na tej podstawie ustalamy warunki współpracy. Dom lub mieszkanie jest równie dobrym miejscem do ćwiczeń co sala fitness, dysponujemy ogromną ilością ćwiczeń funkcjonalnych, siłowych oraz z ćwiczeń z obciążeniem własnego ciała, które z powodzeniem możemy wykonać w warunkach domowych.

W przypadku podopiecznych prowadzących siedzący tryb życia, lub dochodzących do sprawności po urazach istotnym elementem treningu, będzie mobilizacja oraz rozciąganie, które przyniosą ulgę w bólach kręgosłupa.

Podczas pracy w domu możemy wykonać ćwiczenia nie tylko nakierowane na ujędrnianie oraz modelowanie sylwetki, ale też ćwiczenia wzmacniające i budujące tkankę mięśniową. Na trening personalny w domu, przywożę ze sobą nie tylko obciążenie do treningu siłowego, ale też taśmy TRX, gumy oporowe czy stepper. Dzięki temu nie odczujesz żadnych ograniczeń sprzętowych.

Jak zgłosić się na trening z dojazdem do domu?

Na treningi w domu klienta dojeżdżam na terenie

  • Wrocław Maślice
  • Wrocław Stabłowice
  • Wrocław Śródmieście
  • Wrocław Centrum
  • Wrocław Stare Miasto
  • Wrocław Fabryczna
  • Wrocław Pilczyce

Trening personalny w domu trwa 60 minut, istnieje również możliwość rozpisania diety. W cenie treningu otrzymujesz również regularne pomiary ciała. Jeśli szukasz mobilnego trenera osobistego możesz zapraszam do kontaktu przez formularz:

Umów się na trening personalny w domu