Witamy na naszej nowej stronie internetowej, zapraszamy do skorzystania oferty.

Zastanawiasz się nad podjęciem współpracy z trenerem personalnym? Dobrze trafiłeś! Masz okazję przekonać się o zaletach ćwiczeń z osobistym instruktorem.

Przede wszystkim oszczędzasz swój czas. Trening personalny trwa około 1 h. w ciągu której maksymalnie i w przemyślany sposób wykorzystujemy każdą minutę. Masz więc pewność, że nie tracisz czasu na wykonywanie nie wnoszących zmian w Twojej sylwetce ćwiczeń, czy też zastanawianie się do czego służy dany sprzęt. Zapewniam Cię również, że nie spędzisz tej godziny na bieżni. Pamiętaj również o tym, że lokalizację treningów, dopasuje do Twoich potrzeb.

W przeciwieństwie do zajęć grupowych plan treningu personalnego jest w pełni dostosowany do Ciebie. Skupiamy się na poszczególnych partiach ciała, ujędrniając, wyszczuplając lub rozbudowując masę mięśniową w ich obrębie. Przewaga treningu personalnego nad ogólnie dostępnymi zajęciami polega na dokładnie sprecyzowanym planie kompatybilnym z ułożoną dietą. Dlatego gwarantuje Ci najszybsze i trwałe efekty w obrębie zmiany wyglądu sylwetki oraz ogólnym wzmocnieniu kondycji.